Pokaż nam na czym jeździsz!

Od kilku lat widzimy naprawdę niesamowite rowery na trasach kolejnych edycji Coffee Race. Miejskie, szosowe, gravele, składaki i takie z wieloletnią historią. Kolorowe, czarno-białe, srebrne jak czyste aluminium, a nawet i całe w naklejkach. Każdy z nich jest na swój sposób unikalny, ma swój charakter i pasuje do swojego właściciela. Cieszy nas to niezmierne i bardzo chcielibyśmy zobaczyć czym jeździcie. Stąd pomysł na zorganizowanie akcji Coffee Race Bike-Check by Romet. Od teraz zbieramy zgłoszenia do akcji, której celem będzie stworzenie galerii Waszych rowerów i stojących za nimi historii. 

Co zatem trzeba zrobić? To proste, jak wszystko w Coffee Race:

1) Zróbcie zdjęcie swojego roweru, inspiracje podstawowe widać wyżej
2) Wstawcie je na swoje konto na Instagramie (post albo stories)
3) Oznaczcie nas: @coffeeracepoland i dodajcie #coffeeracebikecheck. 

Jeśli macie rower naszego Partnera, marki Romet, to oznaczcie też @romet.pl 

Pod koniec każdego miesiąca będziemy wybierać w gronie jury najfajniejsze (naszym subiektywnym zdaniem) zdjęcia i te najfajniejsze dostaną od nas  niespodzianki. Nie jest to konkurs, to czysto zajawkowa akcja, która ma na celu zebranie w jednym miejscu dużej galerii zdjęć rowerów zawodników startujących w Coffee Race. Mamy wspólną pasję, którą są rowery! Chwalmy się nimi i pokazujmy je innym, jeśli ludzie na Instagramie lubią patrzeć na wzorek na kawie, to na fajne i ładne rowery tym bardziej.
Zabawa trwa od 1.06.2024 do 30.09.2024. Zdjęcia będziemy publikować na bieżąco, a te wybierane przez jury będziemy ogłaszać zawsze w pierwszym tygodniu kolejnego miesiąca na naszym profilu na Instagramie. 

Łapcie za telefony i aparaty, odpicujcie swoje rowery (bądź nie) i wysyłajcie zdjęcia swoich maszyn. Czekamy!