Coffee Race 2024

Poznajcie pełną listę wszystkich wydarzeń, które odbędą się w sezonie 2024 w Polsce. Wszystkie szczegóły będą znajdowały się w naszej aplikacji Coffee Race App i z czasem pojawiały się na stronie. Stay Tuned!

Warszawa

11.05.2024

Jak co roku zaczynamy sezon pierwszym eventem w Warszawie. Zapraszamy wszystkich 11 maja. Wszelkie informacje będą dostępne w naszej aplikacji.

Poznań

25.05.2024

Kolejnym miastem na naszej mapie jest stolica wielkopolski. W Poznaniu gościć będzie nas ponownie Guest Coffee Culture. 

Trójmiasto

08.06.2024

W tym roku edycja nad morzem odbędzie się na początku czerwca. Jak w poprzednich latach zobaczymy się na mecie w Gdańsku w Publicznej. Więcej już niebawem.

Kraków

22.06.2024

Kraków jest z nami od samego  początku! Dzięki niesamowitej ekipie gościmy w Małopolsce, która stała się drugim domem dla Coffe Race.

Łódź

6.07.2024

Wrocław

31.08.2024

Warszawa

Finał tegorocznego sezonu ponownie odbędzie się w Warszawie. Tak jak zaczynamy tak i kończymy w stolicy w kawiarni Fat White na Muranowie.

Midnight decaf race

Midnight Decaf Race to nocna formuła polegająca na odnalezieniu właściwych miejsc na terenie miasta, do których  prowadzą specjanie przygotowane podpowiedzi, które poznacie zaraz przed startem zabawy.

FAQ

Każda osoba pełnoletnia, posiadająca rower i odpowiednie umiejętności do jazdy na nim.

Tak. Nasze eventy powstały jako wydarzenia kawowo-rowerowe i chcemy by tak pozostało. 

Najważniejsze co mamy w życiu to naszą głowę. Zalecamy oraz prosimy wszystkich uczesnitków o jazdę w kaskach i dostosowanie się do przepisów prawa o ruchu drogowym. 

Nie. Nasze eventy nie są wyścigami z definicji. U nas, nie ma miejsca startu, jest tylko meta. Nieliczymi nikomu czasu i to ile zajmie Wam przejazd nie ma wpływu na to czy zabawa zostanie zaliczona, czy nie.

Tak. Bez zainstalowania naszej darmowej aplikacji Coffee Race App nie będziecie mieli możliwości wzięcia udziału w naszych wydarzeniach. Aplikacja jest kluczowa do skanowania kodów w kawiarniach oraz do zapisania się do wyścigu.

Nie. Nasze wydarzenia nie są płatne i są ogólnie dostępne dla każdej osoby pełnoletniej, która posiada rower i umiejętności do jazdy na nim. Nie pobieramy wpisowego, a nasza aplikacja jest darmowa. Dokładne informacje znajdziecie w aplikacji w zakładce regulamin przy każdym wydarzeniu.

Rozumiemy, że nie każdy lubi kawę. Dobra wiadomość jest taka, że odwiedzane przez Was lokalizacje mają w ofercie nie tylko kawę, ale inne napoje również, więc nie ma problemu. 

Najlepszym miejscem do śledzenia tego co się u nas dzieje będzie nasze konto na instagramie @coffeeracepoland – zapraszamy!