Do startu zostało:

Dni
Godzin
Minut

Już 8 czerwca startuje Coffee Race 3Miasto 2024!

Szukacie pomysłu, co zrobić ze sobą w sobotę 08.06.2024? Jeździcie na rowerze sami bądź w grupie znajomych i szukacie jakiejś nowej ciekawej trasy? Lubicie pić kawę i poznawać nowe miejsca na gastronomicznej mapie miasta? Ten event jest dla Was! 

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naszej imprezie pod nazwą Coffee Race Trójmiasto, która już 8 czerwca odbędzie się w Gdyni, Sopocie oraz Gdańsku. Tym razem  do udziału zaprosiliśmy 18 kawiarni, które będziecie musieli odwiedzić i dojechać do kawiarni mety Publiczna Cafe do godziny 16.00.
O co chodzi zatem w całej tej zabawie i co trzeba zrobić, by wziąć w niej udział? 

Ogólne zasady wyścigu:
1) Każdy uczestnik może wystartować z dowolnego miejsca w Trójmieście o dowolnej porze dnia.
2) Uczestnik ma pełną dowolność w wyborze własnej trasy. Pamiętajcie, by sprawdzić godziny otwarcia kawiarni, szkoda byście gdzieś trafili na jeszcze bądź już zamknięty lokal.
3) W każdej kawiarni trzeba zeskanować specjalny kod QR naszą aplikacją Coffee Race App (darmowa do pobrania na androida i iOS).
4) W jednej, dowolnie wybranej kawiarni, uczestnik musi kupić kawę, którą wypije na miejscu (z wyłączeniem espresso i cortado)
5) Wyścig kończy się o godz.16.00 w Publiczna Cafe przy ulicy Łąkowa 35/38. Do tej godziny system aplikacji będzie działać. Po tej godzinie w aplikacji pojawi się raport z dotychczasowych osiągnięć.
6) Rozdanie nagród odbędzie się podczas relacji live na Instagramie Coffee Race o godz.17:00.

Fanty będzie można odebrać osobiście, w ciągu tygodnia, w godzinach otwarcia kawiarni.

Zabawa przeznaczona dla osób pełnoletnich.

Chcemy dać wszystkim równe szanse w naszej zabawie. Nie będziemy mierzyć nikomu czasu oraz wiemy, że niełatwym zadaniem będzie odwiedzenie wszystkich kawiarni. Wziąwszy to pod uwagę, postanowiliśmy stworzyć odpowiednią punktację: 
1) za 13 odwiedzonych kawiarni zawodnik otrzymuje 1pkt.,
2) za wszystkie kawiarnie biorące udział – 2pkt.,
Dodatkowy 1 punkt można zdobyć za oznaczenie na Instagramie (stories) wszystkich odwiedzonych przez siebie kawiarni – minimum 13 kawiarni (13 Stories z 13 różnych miejsc) Oznaczajcie wszystkie odwiedzone — wspierajmy lokale, które serwują najlepszej jakości kawę, będzie im mega miło — nam też. Pamiętajcie, że w puli tych 13 kawiarni musi być co najmniej jedna kawiarnia z każdego miasta.

Jeden uczestnik może dostać maksymalnie dwa fanty!

WAŻNE!

UWAGA 1: Pamiętajcie, że do 16.00 musicie zeskanować QR kod kawiarni mety!!! Inaczej nie zaliczycie eventu!!!
UWAGA 2: Zdjęcia na Instagram również musicie robić przez aplikację Coffee Race App!!! Inaczej nie zostanie Wam zaliczony punkt za udostępnienia!!!
UWAGA 3: Kawiarnia META nie jest brana pod uwagę przy obliczaniu ilości odwiedzonych kawiarni. Jeśli odwiedzicie 11 kawiarni i będziecie liczyli, że  Publiczna Cafe będzie 12 – nie zaliczycie wyścigu i będziecie musieli jechać dalej by odhaczyć jeszcze jedną!!! 

Na mecie, nie będzie możliwości dodawania punktów!!!
Nie będzie widoczne w aplikacji — to tak jakby nie miało miejsca!!! 🙂

Lista kawiarni biorących udział w Coffee Race Trójmiasto 2024 – 08.06.2024

Gdańsk:
1) Publiczna
2) Leń
3) Ciekawa Cafe
4) Fukafe
5) Czkawka
6) Struśkawka
7) Kawana
8) Lang Fuhr
9) Cafe Luis
10) Kompozyt
11) Łyk Kawy
12) Nieczapla

Sopot:
13) Las
14) Kawa i Ludzie

Gdynia:
15) Kofeina Gdynia
16) Cannolo
17) 500 Cafe Gdynia
18) Happy People
19) Może Kawy
20) Hygge
21) Kosmos

Na mecie, każdy uczestnik,
który zamówi kawę na Oatly
dostanie ją za darmo! Dzięki
OATLY!

To Nic Espresso
za Free
Dzięki On Lemon!

Dla pierwszych 100 osób, które odwiedzą kawiarnię Kofeina w Gdyni na Abrahama 41 zgarnie darmowy To Nic Espresso. Zapraszamy!

Nasi partnerzy