Do startu zostało:

Dni
Godzin
Minut

Już 22 czerwca startuje Coffee Race Kraków 2024!

Szukacie pomysłu, co zrobić ze sobą w sobotę 22.06.2024? Jeździcie na rowerze sami bądź w grupie znajomych i szukacie jakiejś nowej ciekawej trasy? Lubicie pić kawę i poznawać nowe miejsca na gastronomicznej mapie miasta? Ten event jest dla Was! 

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naszej imprezie pod nazwą Coffee Race Kraków, która już 22 czerwca odbędzie się w stolicy Małopolski. Tym razem  do udziału zaprosiliśmy 22 kawiarnie, które będziecie musieli odwiedzić i dojechać do kawiarni mety, którą znów będzie Zielna Bar Kawowy do godziny 16.00.
O co chodzi zatem w całej tej zabawie i co trzeba zrobić, by wziąć w niej udział? 

Ogólne zasady wyścigu:
1) Każdy uczestnik może wystartować z dowolnego miejsca w Krakowie o dowolnej porze dnia.
2) Uczestnik ma pełną dowolność w wyborze własnej trasy. Pamiętajcie, by sprawdzić godziny otwarcia kawiarni, szkoda byście gdzieś trafili na jeszcze bądź już zamknięty lokal.
3) W każdej kawiarni trzeba zeskanować specjalny kod QR naszą aplikacją Coffee Race App (darmowa do pobrania na androida i iOS).
4) W jednej, dowolnie wybranej kawiarni, uczestnik musi kupić kawę, którą wypije na miejscu (z wyłączeniem espresso i cortado)
5) Wyścig kończy się o godz.16.00 w Zielna Bar Kawowy przy ulicy Monte Cassino 18. Do tej godziny system aplikacji będzie działać. Po tej godzinie w aplikacji pojawi się raport z dotychczasowych osiągnięć.
6) Rozdanie nagród odbędzie się podczas relacji live na Instagramie Coffee Race o godz.17:00.

Fanty będzie można odebrać osobiście, w ciągu tygodnia, w godzinach otwarcia kawiarni mety.

Zabawa przeznaczona dla osób pełnoletnich.

Chcemy dać wszystkim równe szanse w naszej zabawie. Nie będziemy mierzyć nikomu czasu oraz wiemy, że niełatwym zadaniem będzie odwiedzenie wszystkich kawiarni. Wziąwszy to pod uwagę, postanowiliśmy stworzyć odpowiednią punktację: 
1) za 13 odwiedzonych kawiarni zawodnik otrzymuje 1pkt.,
2) za wszystkie kawiarnie biorące udział – 2pkt.,
Dodatkowy 1 punkt można zdobyć za oznaczenie na Instagramie (stories) wszystkich odwiedzonych przez siebie kawiarni – minimum 13 kawiarni (13 Stories z 13 różnych miejsc) Oznaczajcie wszystkie odwiedzone — wspierajmy lokale, które serwują najlepszej jakości kawę, będzie im mega miło — nam też.

Jeden uczestnik może dostać maksymalnie dwa fanty!

WAŻNE!

UWAGA 1: Pamiętajcie, że do 16.00 musicie zeskanować QR kod kawiarni mety!!! Inaczej nie zaliczycie eventu!!!
UWAGA 2: Zdjęcia na Instagram również musicie robić przez aplikację Coffee Race App!!! Inaczej nie zostanie Wam zaliczony punkt za udostępnienia!!!
UWAGA 3: Kawiarnia META nie jest brana pod uwagę przy obliczaniu ilości odwiedzonych kawiarni. Jeśli odwiedzicie 11 kawiarni i będziecie liczyli, że  Zielna będzie 12 – nie zaliczycie wyścigu i będziecie musieli jechać dalej by odhaczyć jeszcze jedną!!! 

Na mecie, nie będzie możliwości dodawania punktów!!!
Nie będzie widoczne w aplikacji — to tak jakby nie miało miejsca!!! 🙂

Zapraszamy Wszystkich na afterparty, które ogarnia ekipa Gromady i Atout.
„Po krakowskiej edycji Coffee Race zapraszamy do ogródka Świętej Krowy na ukojenie sportowych emocji. Na wygodnych leżakach, z ulubionym zimnym napojem i wyśmienitą wege szamką od Tio Malo, będziecie mogli zrelaksować się przy dobrych bitach w otwartej przestrzeni.”

Lista kawiarni biorących udział w Coffee Race Kraków 2024 – 22.06.2024

1.Zielna
2.Dwie jaskółki
3. Krusz
4.Bukowski
5.Stuhlmann Food Spot
6.Zgoda
7.BiMajGest
8.Ona
9.Piekarnia Miejska
10.String Taste
11.Przesada
12.Fix and brew
13.Riverside
14. Cafe NOWA Księgarnia
15.Equipo
16.Yem Cookie
17.Szlaban
18.Fusy i okruchy
19.MotoCafe
20. Somnium 
21. Boby Speciality
22. Karma Krupnicza
23. Special. Kawiarnia

Na mecie, każdy uczestnik,
który zamówi kawę na Oatly
dostanie ją za darmo! Dzięki
OATLY!

To Nic Espresso
za Free
Dzięki On Lemon!

Dla pierwszych 100 osób, które odwiedzą kawiarnię Cafe NOWA Księgarnia na Osiedlu Zgody 7 zgarnie darmowy To Nic Espresso. Zapraszamy!

Nasi partnerzy